Pamje e rëndë: 3 vjeçari rrahet brutalisht nga kujdestarët në një kopsht në Fushë Kosovë

Pamje e rëndë: 3 vjeçari rrahet brutalisht nga kujdestarët në një kopsht në Fushë Kosovë

Pamje e rëndë: 3 vjeçari rrahet brutalisht nga kujdestarët në një kopsht në Fushë Kosovë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një kopsht në Fushë Kosovë.

Një familjar i një 3 vjeçari ka publikuar pamje teksa fëmija rrahet brutalisht në një kopsht që quhet ‘Gezimi yne’.

Familjari i indinjuar shkruan: 

Të nderuar media dhe prindër!

Dua të ndaj me ju diçka të tmerrshme që sapo ka ndodhur në Fush Kosovë, në qerdhen shtetërore të fëmijëve “Gezimi yne”, është rrahur brutalisht nipi im Lisi, vetëm 3 vjeç. Shikoni kamerat ku shihet qarte qe po rrihet e terhiqet zvarre, me pas e dergojne ne nje dhome pa kamera dhe e rrahin pa meshire te 3 mesuesit e kesaj kurve!🥲

Nipi im ka pësuar trauma të rënda psiqike dhe nuk mund të flejë më, nipi po përjeton një ankth të madh. Kërkoj nga organet e drejtësis të bëjnë punën e tyre. IDIOTEVE dhe mostrave të tilla duhet t’i jepet fund një herë e përgjithmonë. Le të jetë rasti i fundit i dhunës ndaj fëmijëve. PROSTITUTATVE te ndyra do ti jepet fund.👎

Shpërndaje në: