Pamje nga atmosfera brilante në Tiranë, para ndeshjes Shqipëri-Poloni

Periskopi.com Sporti

Nuk ka mbetur edhe shumë kohë deri në fillim të ndeshjes Shqipëri-Poloni, e vlefshme për kualifikueset e Botërorit.

FSHF bën me dije se janë shitur të gjitha biletat e ndeshjes plot 22 mijë dhe tifozët pritet të jenë në stadium.

Më poshtë, pamje nga atmosfera nëpër rrugët e Tiranës para takimit. /Periskopi.com/