Pamje nga droni – Shikoni edhe njëherë kryeveprën e Messit

Pamje nga droni – Shikoni edhe njëherë kryeveprën e Messit

Argjentina është në epërsi prej një goli ndaj Holandës në takimin e çerekfinales në Kupën e Botës.

Messi me magjinë e tij në minutën e 35’të të takimit, e shërbeu bukur bashkëlojtarin e tij Molina i cili realizoi gol fantastik, shkruan Periskopi.

Shikoni edhe njëherë pasimin e Messit dhe golin e Molinas.

VIDEO

Shpërndaje në: