Pamje nga momenti kur ambulanca arrin në vendin e ngjarjes: Një plagosur niset për emergjencë

Pamje nga momenti kur ambulanca arrin në vendin e ngjarjes: Një plagosur niset për emergjencë

Dje në orët e vona ka ndodhur një përleshje në Lipjan, ku ka pasur edhe të shtëna me armë zjarri, shkruan Periskopi.

Si pasojë dyshohet se një person ka mbetur i vdekur dhe dy të tjerë të plagosur.

Mediat loklale kanë publikuar pamje nga momenti kur ambulanca arrin në vendin e ngjarjes dhe merr një person të plagosur për trajtim.

Periskopi ka kontakur edhe Policinë për të marr detaje tjera nga rasti, por deri në botimin e këtij artikulli nuk janë përgjigjur.

periskopi do ju mabj të informuar në lidhje me rastin.

 

Shpërndaje në: