Pamje nga rrahja dhe të shtënat me armë në veri të Mitrovicës

Periskopi.com Lajme

Tre persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e një përleshjeje dhe të shtënave me armë zjarri, të hënën në Mitrovicë

Një rrahje mes disa të rinjve ka ndodhur në veri të Mitrovicës të hënën në orët e mbrëmjes.

Gjatë përleshjes është përdorur edhe arma e zjarrit ku janë lënduar tre persona. Dy nga ta të cilët kanë marrë plagë në këmbë nga arma e zjarrit.

Pamjet nga vendi i ngjarjes mund t’i shikoni KËTU.