Pamje nga vendngjarja ku u rrëzua lisi që la të vdekur 30 vjeçarin në Prishtinë

Periskopi.com Lajme

Erërat e forta kanë rrëzuar disa drunj në lagjen Pejton në Prishtinë, ku si pasojë një 30-vjeçar ka humbur jetën teksa një grua është lënduar.

Në vend kanë dalur Policia e Kosovës dhe ambulanta.

Më poshtë keni pamjet e siguruara nga Express: