Pamje: Pronari i një restoranti në Sarandë e ndjek me thikë klientin

Periskopi.com Lajme

Ngjarjet jo të zakonshme po ndodhin kohëve të fundit në jugun e Shqipërisë.

Së fundmi një pronar i një restoranti në Sarandë, raportohet se e ka ndjekur me thikë një klient.

Nuk dihet se pse ka ndodhur ngjarja mes tyre.

Kjo nuk është hera e parë që ka përplasje mes pronarëve dhe klientëve.

Disa vite më parë Mihal Kokëdhima, bëri të njëjtin gjest duke terrorizuar kielntët në lokalin e tij vetëm pse këtyre të fundit nuk iu pëlqeu as ushqimi por as çmimi i lartë, shkruan Abcnews.al.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by JOQ Albania (@joqalbania)