Pamje spektakolare të prishjes së një ure në Kinë (Video)

Pamje spektakolare të prishjes së një ure në Kinë (Video)

Në qytetin e Nanchang të Kinës, kanë punuar rreth 200 rrëmbyes së bashku për prishjen e një mbikalimi në një natë të vetme.

Makinat e mëdha u rreshtuan në të dyja anët e rrugëve dhe në mënyrë të vazhdueshme hoqën betonin dhe asfaltimin për të hapur rrugën për një rrjet të ri rrugor. Pamjet dukeshin spektakolare, për më shumë shikoni videon, raporton Metro.co.uk, transmeton Periskopi.

Shpërndaje në: