Pamje të reja nga atmosfera e zjarrtë jashtë stadiumit ku do të luhet Suedi-Kosovë

Periskopi.com Sporti

Janë publikuar pamje të reja jashtë ‘Friends Arena’ të Stokholmit aty ku do të luhet ndeshja Suedi-Kosovë, shkruan Periskopi.

‘Dardanët’ luajnë kundër suedezëve me fillim nga ora 18:00, në kuadër të kualifikueseve për Kupën e Botës, ‘Katar 2022’.

Dhe jashtë ambienteve të stadiumit ku zë vend përballja, qindra shqiptarë po festojnë të ngazëllyer para vërshëllimës së parë.

Shikoni pamjet e mëposhtme të siguruara nga Periskopi përmes gazetarit Milaim Krasniqi. /Periskopi.com/