Paraqitje e fortë e “Bad News Eagles” ndaj ekipit më të mirë në botë

Periskopi.com Sporti

Tashmë ka përfunduar edhe dueli mes “Bad News Eagles” dhe ekipit më të mirë në botë “FaZe” në CS:GO.

Djelmoshat tanë nuk ia dolën ta mposhti skuadrën e parë në botë për CS:GO, shkruan Periskopi.

“BNE” u mposht me rezultatin final në 16:4, por ëndrra nuk ka përfunduar këtu, pasi djemtë tanë e kanë edhe një mundësi nesër.