Partizanit në Beograd u hyn në stadium një mysafir i paftuar, e bën edhe nevojën (Video)

Periskopi.com Fun

Ndeshja mes Partizanit të Beogradit dhe Arnothosis Famagusta u pengua nga një mysafir i papritur vetëm pak minuta para fillimit.

Teksa lojtarët po ngroheshin për ndeshjen, një qen vrapoi në mes të fushës për të bërë nevojën, sikur të ishte mjaft i matur për të kuptuar se ky është kompeticioni më i keq në Evropë.

Videoja e incidentit qesharak bëri shpejt xhiron e mediave sociale, duke mbledhur miliona shikime.