Pasi dështoi për Bellerin, Barcelona e do këtë mbrojtës

Pasi dështoi për Bellerin, Barcelona e do këtë mbrojtës

Lajmi është dhënë nga tabloidi Goal, ku thuhet se drejtuesit e klubit katalunsa e duan lojtarin në fjalë, pas dështimit për të arritur marrëveshje për Hector Bellerin të Arsenalit.

Soarez ka treguar paraqitje të mira me skuadrën angleze dhe pritet që në janar klubi nga Camp Nou të dërgojë ofertë për të. /Periskopi.com

Shpërndaje në: