Pas dy asistimeve të hatashme, Sadio Mane shënon golin e katërt për Liverpoolin

Periskopi.com Sporti

Liverpool është duke e deklasuar ekipin lokal Evertonin me rezultat 4-2, shkruan Periskopi.

Golin e katërt për “Të Kuqtë” e ka shënuar anësori afrikan, Sadio Mane.

Mane më parë arriti t’i realizoi dy asistime perfektë, njërin për Origin dhe tjetrin për Xherdan Shaqirin.

Më poshtë mund ta gjeni golin e minutës 44’ : /Periskopi/

Shpërndaje në: