Pas mesnate pritet të nxirren trupat e pajetë të minatorëve në Artanë

Periskopi.com Lajme

Puna për nxjerrjen e trupave të pajetë të minatorëve Idriz Gërbeshi dhe Haki Arifi është duke vazhduar edhe në këto momente në Minierën e Artanës.

Pritet që diku edhe pas dy orës me intensitetin të lartë të punës të bëhet nxjerrja e trupave të tyre, njofton Klan Kosova.

Shpërndaje në: