Pas ndeshjes me Malatyaspor, Vedat Muriqi merr lajmin fantastik nga bashkëshortja

Periskopi.com Showbiz

Sulmuesi i kombëtares së Kosovës po bëhet baba sërish.

Vedat Muriqi ka marr një lajm të gëzueshëm nga bashkëshortja e tij Edibe, çifti janë në pritje të fëmijës së dytë, shkruan lajmi.net.

Ajo ka publikuar një fotografi në Instagram me çfarë kumton lajmin fantastik tek publiku, Edibe po ashtu zbuloi edhe gjininë e foshnjës.

Djali i Vedatit dhe Edibes shumë shpejt do bëhet me një motër.

Shpërndaje në: