Pas ‘skandalit’ në festival, Ledina Çelo tani vjen edhe më seksi me këmishë nate (Foto)

Pas ‘skandalit’ në festival, Ledina Çelo tani vjen edhe më seksi me këmishë nate (Foto)

Pas shumë vitesh mungesë, këngëtarja e njohur Ledina Çelo nuk u prit edhe aq mirë në Festivalin e Këngës në RTSH.

Kjo për shkak të veshjes së saj tejet ekstravagante ku në pjesën e dytë të mbrëmjes morri vëmendjen për të keq, shkruan lajmi.net

Megjithatë, mbrëmja ka përfunduar me sukses dhe Ledina arriti që të mposhtë mjaft mirë emoiconet e skenës, të cilat sigurisht që për kaq vite mungesë rriten edhe më shumë.

Përkundër kritikave që morri ajo nuk u mposht duke publikuar më pas një foto edhe më provokative me këmishë nate ku pranë e ka vajzën e cila thotë se ia ka hequr emocionet e Festivalit.

ledina-celo_1482485890-3542912

Shpërndaje në: