Pas të dashurës, tani nëna e Vitalit ndërprenë një finale

Periskopi.com Showbiz

Një tjetër shpërqendrim me hyrjen e një individi në fushë ndodhi në finalen e Kupës së Botës në ‘Cricket’, e cila po zhvillohet mes Anglisë dhe Zelandës së Re, në Londër.

Femra që ka hyrë në fushë, e cila besohet të jetë Elena Vulitsky, 47 vjeçe, po reklamonte të njëjtin website për të rritur që Kinsey Wolanski promovoi me ndërhyrjen e saj në finalen e Ligës së Kampionëve, të zhvilluar ndërmjet Liverpoolit dhe Tottenhamit më 1 qershor në Madrid.

Në momentin kur kjo ndodhi, Elena u kap dhe u tërhoq nga rojet e sigurisë, shkruan DailyMail, transmeton Telegrafi.

Ajo u hyri në mes të lojës me rroba banje të zeza, në mbishkrimin e të cilave promovohej faqja e filmave për të rritur.

Elena Vulitsky përndryshe është nëna e krijuesit të faqes në fjalë, Vitaly Zdorovetskiy.

Ndërkohë, vajza që kishte ndërhyrë në finalen e Ligës së Kampionëve, Kinsey Wolanski, është e dashura e Vitalyt.

Shpërndaje në: