Pas vendimit të Veselit, Besim Beqaj thërret konferencë për media

Periskopi.com Lajme

Pas vendimit të fundit të Kadri Veselit për të liruar nga detyra të gjithë zyrtarët e PDK-së, të cilët janë të përfshirë në aktakuza, pjesë e kësaj liste qe edhe Besim Beqaj.

Në lidhje me të gjitha këto zhvillime ku përmendet dhe emri i tij, Besim Beqaj ka vendosur të bëjë nesër një adresim për media.

Besim Beqaj raportohet se do të mbajë nesër konferencë në objektin e Ministrisë së Punëve të Jashtme.

 

Shpërndaje në: