“Pasha qit natë nuk e gëzoj jetën, dal javën tjetër”, çfarë i ndodhi Beatrix brenda shtëpisë

Periskopi.com Showbiz

Dagz, Einxhel dhe Iliri janë të nominuarit për këtë javë.

Mbrëmë janë diskutuar goxha shumë nominimet si dhe mundësia e Donaldit për të ndryshuar njërin nga ta.

Si i preferuari i publikut Donaldi vendosi të linte emrat ashtu siç ishin pa zëvendësuar ndonjërin

Ishte Einxhel ajo që i tha po deshe të më shihje mua jashtë pse nuk hoqe Dagzin.

Ndërkohë teksa Dagz po bisedonte me Donaldin në prani të tyre ishte edhe Beatrix.

Arbri u shpreh se kësaj here nëse biletën e ka kthyese do të kthehet, ndaj të cilës reagoi Trixa.

Ajo i tha se ta fal edhe timen po qe nevoja të kthehesh ndryshe do dal edhe un me ty javën tjetër.

“Pasha kryt e mamit, pasha qit nate mos e gzofsha jeten, dal me ty javën tjetër”, u shpreh Trixa.

Se si do të shkojë puna e nominimeve javën e ardhshme mbetet për tu parë