“Pasha qit natë nuk e gëzoj jetën, dal me ty javën tjetër”, Beatrix i drejtohet Dagzit

Periskopi.com Showbiz

Të premten nga shtëpia e famshme u largua Meridian Ramçaj, teksa për këtë javë në nominim janë DJ Dagz, Einxhel Shkira dhe Ilir Shaqiri.

Mbrëmë janë diskutuar goxha shumë nominimet si dhe mundësia e Donaldit për të ndryshuar njërin nga ta.

Aktori, Donald Veshaj u zgjodh i preferuari i publikut, kështu që kishte mundësinë të zëvendësonte njërin nga të nominurit dhe të vendoste një tjetër, por një gjë të tillë nuk e bëri.

Ndërsa pas përfundimit të spektaklit në një bisedë me Beatrixën, Arbërin (DJ Dagz), Einxhelin, kjo e fundit iu drejtua duke i thënë që po deshe ta shihte jashtë pse nuk e hoqe Dagzin nga nominimi.

Por, Arbëri u shpreh se kësaj here nëse biletën e ka kthyese do të kthehet, ndaj të cilës reagoi edhe Beatrixa e cila ushpreh se do të ia fal edhe biletën edhe saj po që është nevoja të kthehesh ndryshe do të dal edhe ajo me të javën tjetër.

“Pasha kryt e mamit, pasha qit nate mos e gzofsha jeten, dal me ty javen tjeter”, u shpreh Trixa.