Pasi u nda nga Arbenita, Fero publikon video me një vajzë tjetër

Periskopi.com Showbiz

Fero është parë pran një vajze dhe ajo nuk është Arbenita.

Fero dhe Arbenita edhe pse i dhanë fund lidhje së tyre disa mujore, mediat rozë vazhdojnë të shkruajnë për dyshen, kjo ngase edhe postimeve me ‘vegë’ që artistët bëjnë.

Reperi ka habitur të gjithë së fundmi, ai paska harruar shpejt dashurinë që pat për modelen shqiptare, pasi ka publikuar një video pranë një tjetër vajze dhe videon e hodhi në Instagram.

Por siç duket Fero nuk dëshiron të jetë krye temë sërish e mediave për jetën e tij private kjo pasi ai nuk ka zbuluar identitetin e femrës së shfaqur pranë tij.

 

Shpërndaje në: