Pasuria neto e Georgina Rodriguez: Një vështrim për jetën luksoze të të dashurës së futbollistit Cristiano Ronaldo

Pasuria neto e Georgina Rodriguez: Një vështrim për jetën luksoze të të dashurës së futbollistit Cristiano Ronaldo

Georgina Rodríguez, një modele spanjolle, është më e njohur për lidhjen e saj me futbollistin portugez, Cristiano Ronaldo.

Ajo ka mbi 60 milionë ndjekës në Instagram si rezultat i kësaj romance të përhapur gjerësisht si dhe karrierës së suksesshme të modelingut.

Rodriguez është shfaqur në kopertinat e revistave kryesore si: “Harper’s Bazaar”, “Spain”, “VIP Magazine”, “Vogue” dhe “Diva E Donna”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

 

Pasuria neto e Georgina Rodriguez vlerësohet në 11 milionë euro, e cila rrjedh kryesisht nga karriera e saj si influencuese.

Lidhja e famshme e Georginas me Ronaldon po ashtu çoi në popullaritetin e saj si modele.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

 

Kjo shpenzoi mbi 270 mijë euro për një Rolls Royce për të dashurin e saj për Krishtlindje.

Ajo fiton para si një blogere dhe modele e vlerësuar, pasi ka qenë në kopertinat e disa revistave të profilit të lartë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio)

 

U pretendua gjithashtu se kishte marrë një shumë gjashtë-shifrore për “I Am Georgina” në Netflix. /Telegrafi/

Shpërndaje në: