PDK nesër zyrtarizon kandidatin për Drenas

PDK nesër zyrtarizon kandidatin për Drenas

 

Këtë e ka bërë të ditur përmes një njoftimi në rrjetet sociale.

Ai ka ftuar miqtë dhe përkrahësit e tij që të marrinë pjesë në zyrtarizimin e kandidatures së tij, shkruan ORAinfo.

Postimin i plotë i Drenorit:

Miq, nesër zyrtarizoj kandidaturën time për të parin e Drenasit.

Jeni përzëmersisht të ftuar nesër, dt. 06.11.2016 në restaurant GRANITI në Drenas (afër rreth-rrotullimit, përballë Al – trade) në ora 14:00.

Para Jush dërshiroj të elaboroj katër fushat problematike që i kam identifikuar në qeverisjen lokale në Drenas tash sa kohë nga pozita e anëtarit të Kuvendit Komunal në Drenas, e të cilat janë pjesa kryesore përbërëse e programit tim për këtë pjesë të mbetur të mandatit.

Do jem i hapur edhe për pyetjet dhe sugjerimet e Juaja.

PS.: Kam arritë me e mbledhe buxhetin me ju gostisë nesër me nga një shishe ujë 0,5 litra. Megjithatë kjo është kalimtare sepse në takimin tonë të radhës besoj që do të avancohemi me shishe me lëng, meqë jam në procedurë për të marrë një kredi në bankë për fushatë.

Shpërndaje në: