Peja transferon një amerikan, priten largime

Peja transferon një amerikan, priten largime

Bruëell është emër i njohur për basketbollin e Kosovës, pasi edicionin që lamë pas ishte aktivizuar pikërisht te skuadra pejane.

Ardhja e Bruwell i cili luan në pozitën dy mund të largoj një nga lojtarët aktual të Pejës, LaMarcus Reed dhe Austin Tillston.

Shpërndaje në: