Penallti e dyshimtë sërish nga Salah, Liverpool në epërsi (VIDEO)

Periskopi.com Sporti

Pesë minuta me të filluar pjesa e dytë, Liverpool ka kaluar në epërsi ndaj Brighton. 

Dhe sërish goli ka ardhur nga Mohamed Salah, i cili shënoi nga pika e bardhë.

Penalltia mbetet diskutabile, ndërsa sulmuesi egjiptian po kritikohet për simulimet e shumta kohëve të fundit. /Periskopi

Shpërndaje në: