Për herë të parë Arjan Konomi flet rreth lidhjes së shumëfolur mes Borës dhe Atdheut

Periskopi.com Showbiz

Moderatorja shqiptare, Bora Zemani është përfolur edhe për një lidhje tjetër gjatë ne media, veç asaj me Donaldin.

Ajo është përfolur edhe për një lidhje të mundshme me ish konkurrentin e “Për’puthen 2”, Atdhe Xharavina.

E për herë të parë rreth kësaj lidhje ka folur Arjan Konomi.

Gjatë një video direkte në rrjetin social “TikTok” kur po komentohej trekëndëshi Bora-Donald-Beatrix ai u pyet se si u ndje Donaldi kur Bora iku me Atdheun.

Gjë që u mohua kategorikisht nga Arjani i cili tha: “Jo, jo nuk është e vërtetë tani mos ia fut kot. Jo, jo. Këto janë llafe, shpifin ata njerëzit që duan.

” Kur personi në fjalë i tha se mund t’i japë argumenta Arjani e mbylli duke u shprehur: “Ndërrojmë temë.”

Pas ndarjes nga Donaldi verën e kaluar në mediat sociale qarkulloi një video e Borës dhe Atdheut që shiheshin në një tavolinë.

Por, Bora reagoi asokohe se videoja është bërë gjatë turit që emisioni i dashurisë organizoi në qytete të ndryshme.