Për hir të kujt Nora Istrefi i nxjerri të gjitha në fushë? (Foto)

Për hir të kujt Nora Istrefi i nxjerri të gjitha në fushë? (Foto)

Këngëtarja në një koncert të ditëve të fundit, është zhveshur shumë, sigurisht për hir të publikut, që përherë kërkon ekskluzivitete të kësaj natyre. Roberti ka thënë se nuk është xheloz dhe e kupton mirë punën e Nores, shkruan “Kosovarja”.

Për besë, pa u zhvesh nuk ka asgjë, andaj mirë që e kupton, se… /Kosovarja/

Shpërndaje në: