Për këtë e kanë transferuar Messin: PSG përmbys rezultatin falë dy golave për shtatë minuta nga argjentinasi

Periskopi.com Sporti

PSG ka përmbysur rezultatin dhe tash po avancon 3-2 kundër Leipzigut.

Messi ka shënuar golin e dytë personal dhe të tretin për parisienët në minutën e 74-t nga penalltia.

Shikoni më poshtë. /Periskopi.com/

Streamwo – Simple video hosting & sharing