Për pak – Neymar tentoi të shënonte nga korrneri ndaj Serbisë

Për pak – Neymar tentoi të shënonte nga korrneri ndaj Serbisë

Është duke u zhvilluar takimi mes Brazilit dhe Serbisë, duel ky në kuadër të Botërorit të Katarit.

Rezultati aktual i takimit është 0:0 dhe Kombëtarja e Brazili po tregon se është në nivel më të lartë se ajo e Serbisë, shkruan Periskopi.

Neymar ishte afër të shënonte ndaj serbisë në minutën e 13’të të takimit, pas një goditje nga rivënja nga këndi.

Shikoni momentin në video:

VIDEO

Shpërndaje në: