Për të gjithë kuriozët, Kylie tregon se çfarë mban brenda çantës

Periskopi.com Showbiz

Kylie Jenner në vlogun e ri tregon se çfarë ka në çantën e saj zakonisht.

Ylli televiziv, Kylie Jenner, njihet për jetën luksoze që bën, teksa jeton sikur në përralla, shkruan lajmi.net.

Në kanalin e saj në YouTube, Kylie tregoi se çfarë ka brenda çantës së saj, e cila kap çmim shumë të lartë.

Ajo tregoi se brenda çantë mban një kuletë, buzëkuq, llastik flokësh, çamçakëza, aparat fotografik, karikues për telefon, syze, e disa gjësende të tjera.

Çanta në të cilën ajo po i prezantonte produktet që i kishte brenda saj ishte e brendit “Hermes” dhe të tilla numëron disa.

Prapa miliarderes gjendej dollapi me çanta e këpucë nga brendet më të njohura në mbarë botën.

Shpërndaje në: