Përfundon xhiroja në Europa League, këto janë rezultatet e plota

Periskopi.com Sporti

Kanë përfunduar edhe ndeshjet e fundit të mbetura të Ligës së Evropës, ku kemi pasur rastin të shohim disa rezultate tejet interesante.

Kryendeshja ishte ajo mes Leicester Cityt dhe Napolit, ku pas 90′ minutave lojë nuk u përcaktua fituesi.

Ndeshje zhvilloi edhe skuadra e Xherdan Shaqirit Lyon, që shënoi fitore si mysafirë kundër Rangers me rezultat solid 2:0.

Rezultatet e ndeshjeve që filluan në ora 21:00 në i gjeni më poshtë.

Shpërndaje në: