Përmbyllja e fushatës: Agim Aliu me mesazh për qytetarët e Ferizajt

Periskopi.com Lajme

Kandidati i PDK-së për kryetar të Ferizaj dhe kryetari aktual, Agim Aliu me anë të një video mesazhi ka falënderuar qytetarët për përkrahjen e tyre.

Aliu ka thënë se është mirënjohës për të gjithë qytetarët që nuk arriti t’i takojë për shkak të kushteve me pandemisë.

Postimi i tij:

Ferizajas, FALEMINDERIT!

Ferizajas, për ju kam falënderim e mirënjohje gjithmonë, për mbështetjen e jashtëzakonshme e besimin e patundur në punën tonë.