Përmbys Barcelona: Kalon në epërsi kundër amatorëve nga Liga e Tretë

Periskopi.com Sporti

Barcelona ka përmbysur rezultatin dhe tash po avancon 2-1 kundër Linares, në kuadër të Kupës.

Jutgla ka realizuar në minutën e 69 për 2-1.

Shikoni golin më poshtë.

VIDEO