Përparim Rama shpalos pesë projektet e tij madhore urbanistike në disa minuta (VIDEO)

Periskopi.com Lajme

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës për Prishtinën, z. Përparim Rama, ka prezentuar programin e tij në disa minuta.

Në një intervistë të shkurtër, të përcjellur nga video animacione, Përparim Rama ka prezentuar pesë projektet e tij madhore urbanistike, të cilat janë të detajuara dhe përmbajnë dimenzionin kohor e financiar.

Përparim Rama është kandidati i parë i cili ka bërë publik programin e tij, i cili është voluminoz, i detajuar, dhe gjithëpërfshirës. Programin e plotë të Përparim Ramës mund ta lexoni në linkun e mëposhtëm:

Shpërndaje në: