Përplasën Valon Syla dhe Tomë Gashi, “Mos bën zhurmë”, “As VV nuk të beson”

Periskopi.com Lajme

Avokati Tomë Gashi dhe gazetari Valon Syla janë përplasur në emisionin “Pressing” në T7.

““Syri i popullit” nuk ka ekzistuar si organizatë kurrë. Aspekti i terrorizmit që e kanë lidhur këtë rast, që e kanë iniciuar si terrorizëm kanë qenë vetëm në kokat e dikujt edhe në kokën e Hashim Thaçit”, tha Gashi.

“Hashim Thaçi e ka çuar vetveten në Hagë”, shtoi Gashi.

“E ka kryer punën Hashim Thaçi, ju kryeni punën e juaj”, ia ktheu Syla.

“Mos bëni hajgare, kjo është sulm”, shtoi gazetari.

“A je tu ngu o shqiptar”, e pyeti Gashi.