Përqafim emocionues, Maldini takon mikun e tij Gattuson përpara ndeshjes Napoli-Milan

Periskopi.com Sporti

Sonte po zhvillohet ndeshja Napoli – Milan në kuadër të xhiros së 32-t të ligës italiane, Serie A.

Kështu, ajo që ra në sy në fillim të ndeshjes ishte përqafimi i dy miqëve, Maldinit dhe Gatussos që sonte përballen kundër njëri – tjetrit, përqafim ky mjaft emocionues, përcjell Periskopi.

Ata madje, para ndeshjes shkëmbyen edhe dy fjalë mes tyre.

“E çuditshme të përballem me Rinon si kundërshtar! Bashkë kemi përjetuar gjithçka”, u shpreh ish-kapiteni kuqezi.

Shihni fotografinë më poshtë. /Periskopi

Shpërndaje në: