Pique alarmon Barcelonën, rrokulliset me makinë në shkretëtirën e Beirutit

Pique alarmon Barcelonën, rrokulliset me makinë në shkretëtirën e Beirutit

Qendërmbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, aktualisht ndodhet me pushime, pas një sezoni tejet të ngarkuar dhe të lodhshëm.

Ylli katalanas po i bën pushimet në Beirut të Libanit, por i ka ndodhur një surprizë e pakëndshme.

Gjatë një udhëtimi me veturë në rrugët e shkretëtirës, spanjolli pësoi një aksident. Pique u rrokullis me automjetin e tij në shkretëtirë, por fatmirësisht nuk pësoi ndonjë dëmtim.

Shpërndaje në: