Pique si ‘macë e zezë’– Barcelona nuk mund t’i regjistrojë Lewan, Kounden, Raphinan, Kessie dhe Christensen

Pique si ‘macë e zezë’– Barcelona nuk mund t’i regjistrojë Lewan, Kounden, Raphinan, Kessie dhe Christensen

Skuadra e Barcleonës ka blerë lojtarë të mirë, por i del një problem.

Mbrojtësi spanjoll, Gerrard Pique del të jetë problem kyq në këtë raport, shkruan Periskopi.

Sipas gazetave spanjolle nëse Pique nuk e ul pagën e tij, Barcelona nuk mund t’i regjistrojë lojtarët Lewandowski, Kounden, Raphinan, Kessie dhe Christensen.

Në rast se Pique nuk pranon uljen e pagës, Barça duhet të aktivizojë një plan të 4’të ekonomik.

Shpërndaje në: