Plagoset një person në Istog

Periskopi.com Lajme

Është arrestuar një i dyshuar në Istog.

I njëjti ka shtënë me armë zjarri në ajër dhe dyshohet se plumbi qorr ka qëlluar viktimën mashkull.

Sipas policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është duke marrë trajtim mjekësor.

Rasti ka ndodhur të dielën në orën 16 e 20 minuta.

Me urdhër të prokurorit të rastit, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shpërndaje në: