PM reagon pas eliminimit të Dagz nga BB VIP

Periskopi.com Showbiz

“Vëllau i madh” kishte vendosur që mbrëmë të eliminohen nga “BBV” dy banorë.

Pas eliminimit të Xheisarës, në nominim shkuan Dj Dagz dhe Einxhel.

Dhe i eleminuari i dytë ishte Dj Dagz.

Menjëherë pas eliminimit të tij reagoi Dj Pm, ish banori i Big Brother Vip, përmes një postimi në InstaStory.