“Po më joshet burri”: Një grua e çon në polici fqinjen që i terte të brendshmet seksi në tel

Periskopi.com Fun

Një grua në Meksikë ka paditur fqinjën për një arsye të çuditshme.

Gruaja 42-vjeçare pretendon se fqinja var të brendshmet në tel, në kopshtin para shtëpisë në mënyrë provokuese, për të joshur bashkëshortin e saj.

Kur policia mbërriti në shtëpi, 42-vjeçarja i tha efektivëve se do të denoncojë fqinjën, varjen provokuese  të brendshmeve  në kopshtin para shtëpisë.

Yuvitza akuzoi fqinjin e saj “të fëlliqur” dhe se ka për thyer etikën e sjelljes, shkruan ‘The Sun’.

42-vjeçarja shpjegoi se si ka parë se burri i saj shikon vazhdimisht të brendshmet e komshies të varura në tel. Sipas saj nuk ishte rastësi që ajo i vari të brendshmet në tel ditën e shtunë, kur bashkëshorti i saj ishte pushim./Ora News/