Policia e arreston një person duke e nxjerr nga vetura, ai tentoi t’i rezistoi

Periskopi.com Lajme

Një person është arrestuar sonte në qendër të qytetit të Lipjanit, raporton Periskopi.

Periskopi ka siguruar pamje nga momenti kur policia e largon nga vetura me forcë të dyshuarin dhe e arreston.

Përkundër se ai tenton të iu rezistoj, policia arrin ta arrestojë.

Për më shumë shikoni pamjet: