Policia e Kosovës largon tifo grupin “Torcida” nga palestra Karagaçi në Pejë

Periskopi.com Sporti

Policia e Kosovës nuk ka lejuar tifo-grupin “Torcida” të qëndrojë në Palestrën Karagaçi në Pejë.

Në këtë palestër po zhvillohet ndeshja e tretë gjysmëfinale mes Trepçës dhe Pejës.

Në palesër u futën disa persona nga Mitrovica, por ata u larguan menjëherë nga palestra.

Kujtojmë se një numër i madh i tifozëve nga Mitrovica kanë udhëtuar në Pejë sot, por ata nuk janë lejuar të futen brenda.