Policia e Kosovës në aksion: Iu ‘qepon’ akulloreve (Foto)

Periskopi.com Fun

Në rrugët e kryeqytetit janë parë shumë trupa policore që po e ruanin sigurinë me rastin e festimeve për 20 vjetorin e çlirimit të vendit.

Por, duke qenë se dita ishte shumë e nxehtë, ata janë parë shpesh duke pirë pije freskuese, kafe e madje siç vërehet në fotografinë më poshtë, edhe duke porositur akullore, shkruan Periskopi.

Tashmë ka përfunduar vizita e ish presidentit amerikan Clinton dhe ish sekretares amerikane Madeleine Albright në Kosovë. 

Shpërndaje në: