Poloni – Arabi Saudite, formacionet zyrtare

Poloni – Arabi Saudite, formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare për ndeshjen në mes të Polonisë dhe Arabisë Saudite në kuadër të Kupës së Botës.

Ndeshja fillon në orën 14:00 dhe luhet në “Education City Stadium”.

Për Poloninë nuk lejohet asnjë hap fals, pasi, në rast se nuk i merr tri pikë, ia vështirëson jo pak punët vetes.

Shpërndaje në: