Poloni-Shqipëri: Këto janë formacionet zyrtare

Periskopi.com Sporti

Sonte (e enjte) do zhvillohet takimi shumë interesant mes Polonisë dhe Shqipërsië, e vlefshme për kualifikimet për Kupën e Botës.

Dy Kombëtaret kërkojnë vetëm fitore me ëndrrën për kualifikim.

Formacionet tashmë janë bërë zyrtare.

Poloni: Pas pak…

Shqipëri: Berisha; Gjimshiti, Kumbulla, Ismajli, Abrashi, Bare, Gjasula, Hysaj, Trashi, Manaj, Cikalleshi.

Shpërndaje në: