Polonia qetëson shqiptarët, shënon dhe kalon në epërsi në ‘Air Albania’

Periskopi.com Sporti

Polonia ka kaluar në epërsi si mysafire e Shqipërisë, në ndeshjen e vlefshme për kualifikimet për Kupën e Botës.

SWiderski ka realizuar për të qetësuar shqiptarët në minutën e 77-të.

Shikoni golin më poshtë.

VIDEO