Pothuajse 50 vjeçe por trupi i saj i “çmend” të gjithë

Pothuajse 50 vjeçe por trupi i saj i “çmend” të gjithë

Është afër të pesëdhjetave por kjo nuk e ndalon që të ketë një trup seksi dhe tërheqës.

And Lizzie Cundy e cila është 47 vjeç ka treguar format e saj të cilat janë për t’u pasur zili.
Ajo ndau disa foto me fansat e saj ku shfaqej me një palë bikini të gjelbër dhe një palë syze dielli, derisa shijonte pushimet luksoze në Maldive.

Shpërndaje në: