Pozitë e opozitë: I ndan seanca, i bashkon bufeja

Periskopi.com Lajme

Pak minuta pas ndërprerjes së seancës së Kuvendit, pasi opozita bllokoi foltoren e kuvendit ndërsa deputeti i PDK-së,Abelard Tahiri, këputi mikrofonin, depuetet ia mësynë bufesë.

Aty u panë së bashku deputetët e pozitës dhe opozitës të cilët kanë dalë nga salla e Kuvendit dhe u bashkuan në bufe.

Në fotografit shihet se bashkë në një tavolinë janë Enver Hoxhaj i PDK-së dhe Valon Ramadani i VV-së.