Presidentja Osmani dhe zotëriu i parë kalojnë vikendin në Brezovicë

Periskopi.com Lajme

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e ka kaluar këtë të shtune në qendrën e skijimit në Brezovicë.

Në një fotografi të publikuar nga Brezovica.info kanë njoftuar se janë vizituar nga presisdentja Osmani bashkë me bashkëshortin, Prindonin.

“Sot, mysafire në qendrën e skijimit Brezovica ishte presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani”, thuhet në njofitm.